İş Ortaklarımız

1996 yılında Isveç’in Goteborg kentinde küçük bir atölyede ilk üretimini yapan Autoadapt, bugün hareket kabiliyeti kişilere yönelik araç tasarımlarında Dünya’da en bilinen firmadır. Autoadapt ile birlikteliğimiz 2013 yılında başladı. Autoadapt aynı zamanda Dunyadaki en büyük engelli araç asansörleri üreten Amerika’lı Braun firması ve emniyet kemeri sistemleri üreten Ingiliz Unwin firmasının sahibi olarak bu konuda çok geniş bir alanda hizmet vermektedir (www.autoadapt.com).Italyan KIVI firması engelli sürücüler için çözümler üretmektedir. Küçük bir aile şirketi olarak 2000 yılında faaliyete geçen KIVI bugün Brezilya’dan Japonya’ya kadar Dünyanin birçok bölgesinde bilinen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir (www.kivi-mobilityfreedom.com).Hollanda’da bulunan Tripod firması alçaltılmış tabanlı araçlar üretmektedir. 1980 yılında faaliyete geçen firma tekerlekli sandalye kullanıcılarının rahatlıkla faydalanabileceği araçlar üretmek üzere yola çıkmıştır. O dönemde çok büyük ve çok ağır olan tekerlekli sandalyelerin araca sığmasını sağlayabilmek amacıyla aracın orjinal yapısını farklılaştırma yoluna gitmiştir. Bu güne kadar bir çok farklı markanın farklı modellerinde uygulamalar yapmış ve bu konuda uluslararası bir lider konumuna gelmiştir (www.tripodmobility.com).Tribus bir Hollanda şirketi olup, herkes için ve her yere ulaşabilmek için hem küçük boy hem de büyük boy araçları ihtiyaca göre dizayn etmektedir. Aynı zamanda bu çalışmalarını tekerlekli sandalye ulaşımlarında, havaalanı transferlerinde veya diğer transfer hizmetlerinde kullanarak modern şekilde ihtiyaca uygun çözümler üretmektedir. (www.tribus.com.tr).Özgür Bedenler Asansör ve Araç Sistemleri - İstanbul
(Özgür Bedenler Engelsiz Yaşam Sistemleri)

2004 yılında kurulan Özgür Bedenler, merdiven çıkmakta zorlanan yaşlı, kilolu ve çeşitli engelleri olan kişiler için asansör çözümleri sunan, özellikle merdiven asansörleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Koltuk merdiven asansörleri, platformu merdiven asansörleri, ev asansörleri, sahne asansörleri, yük asansörleri hizmet verdiği ürünler içerisindedir. Dünyaca ünlü Handicare, Extrema, Vimec, TurboLift firmalarının Türkiye tek mümessilidir.
(www.ozgurbedenler.com)
2010 yılında kurulan BAYMET KALIP ve MAKİNA SANAYİ sac metal kalıpçılık konusundaki 25 yıllık bilgi ve birikimini kalıp tasarım imalatı ve seri üretimi olmak üzere iki ana konuda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren feintool hassas kesme kalıbı (fine blanking), kesme ve form kalıbı, makine, fikstür, aparat imalatları üretimi ve satışı ile üst düzey firmaların en gözde yan sanayisi olmuştur. Yüksek Ar-Ge bilgisi ile çözüm arayan firmaların vazgeçilmez çözüm ortağı olmuştur.

BAYMET KALIP ve MAKİNA SANAYİ’ nin hedefi ilerleyen yıllarda çalıştığı sektörleri ve faaliyet alanlarını genişletip müşterilerimizin isteklerine daha hızlı ve kaliteli çözümler yaratmaktır.
(www.baymetkalip.com)